Parafia pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła
w Krępie Kościelnej

TRIDUUM PASCHALNE
w Kaplicy świętej Rozalii


Czwartek – 29 marca 2018r;
WIELKI CZWARTEK;

         1500 Msza Święta Wieczerzy Pańskiej;

         1615 Adoracja Kółka Żywego Różańca p. Haliny Puton;

        2100 Adoracja Młodzieży w Ciemnicy;

Piątek – 30 marca 2018r;
WIELKI PIĄTEK;

1430 Droga Krzyżowa;

1500 Liturgia Wielkiego Piątku;

1615 Nowenna do Miłosierdzia Bożego – Dzień Pierwszy;

1625 Adoracja Kółka Żywego Różańca p. Zofii Puton;
                 przy Grobie Pańskim;

2100 Adoracja Młodzieży przy Grobie Pańskim;

Sobota – 31 marca 2018r;
WIELKA SOBOTA;
WIGILIA PASCHALNA;

1000 Poświęcenie pokarmów i Adoracja Pana Jezusa przy Grobie
         Pańskim;

2010 Nowenna do Miłosierdzia Bożego – Dzień Drugi;

2030 Liturgia Wielkiej Soboty z procesją rezurekcyjną;

Niedziela – 1 kwiecień 2018r;
NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO;

600 Rezurekcja w kościele parafialnym;

1400 Msza w Kaplicy a po Mszy Nowenna do Miłosierdzia
        Bożego – Dzień Trzeci;

************************************************************

NOWENNA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny (Łk 6, 36)
od 30 marca 2018r do 8 kwietnia 2018r.

„Pragnę, abyś przez te dziewięć dni sprowadzała dusze do zdroju mojego miłosierdzia, by zaczerpnęły siły i ochłody, i wszelkiej łaski, jakiej potrzebują na trudy życia, a szczególnie w śmierci godzinie..."

 

Wyględów

Jaworska Wola

Wielki Piątek – 30 marca 2018r. (po zakończeniu liturgii Wielkiego Piątku);

·        Sikora Stanisław i Maria

·        Sikora Zbigniew i Iwona, Aleksandra, Anna, Adam

·        Rutkowski Tadeusz

·        Rutkowski Mirosław i Emilia, Katarzyna, Maja;

·        Sitek Jacek i Bożena, Adrian, Szymon, Judyta, Wiktoria

·        Piątkowska Maria

·        Piątkowski Zygmunt i Agnieszka, Ania

·        Szpaczyński Krzysztof;

·        Kozłowski Wiktor, Halina, Agnieszka oraz Julia;

 

Wielka Sobota –
31 marca 2018r. o godz. 2010

·             Kozicki Marek, Monika, Nicola;

·        Pietrzykowski Zygmunt i Jadwiga

·        Borek Dariusz i Bożena, Agata;

·        Rusin Jan i Krystyna

·        Bukowski Stanisław;

·        Puton Bronisław i Teresa i dzieci;

·        Puton Krystyna

·        Wisowski Bogdan i Anna oraz Monika i Beata;

·        Stępień Kamil, Iwona, Zosia;

·        Szpaczyński Lesław i Renata, Daniel;

·        Szpaczyński Stefan i Zofia

·        Szpaczyński Zbigniew

Niedziela Zmartwychwstania –
1 kwietnia 2018r. (po Mszy świętej)

·        Piątkowski Witold

·        Adamczyk Paweł i Marlena, Amelia

·        Gierada Kazimierz i Elżbieta;

·        Rusin Rafał, Justyna i Eliza;

·        Puton Jan i Halina

·        Puton Marek i Barbara, Karolina, Kamil, Marta

·        Puton Zofia

·        Nadolski Aleksy

·        Góralski Tomasz, Sabina

·        Tuzinek Wojciech i Elżbieta, Łukasz, Mateusz;

·        Sabina Tuzinek;

·        Tuzinek Józefa

·        Tuzinek Jan i Agata

 

Poniedziałek Wielkanocny – 2 kwietnia 2018r.
(po Mszy świętej);

·        Chrząszcz Janina

·        Bukowski Witold

·        Lachowicz Kazimierz i Teresa

·        Niewczas Zbigniew i Teresa

·        Mamerska Agnieszka

·        Zyngier  Bronisław i Maria;

·        Stajniak Ryszard i Beata i dzieci;

·        Puton Witold i Barbara;

·        Sadowski Michał, Aleksandra oraz dzieci

·        Bernat Danuta

·        Bernat Maciej, Katarzyna, Karol, Bartosz, Kinga ;

Wtorek – 3 kwietnia 2018r. godz. 1600

·        Misztal Krzysztof i Teresa;

·        Puton Jan i Krystyna, Tomasz

·        Puton Stanisław i Marianna

·        Puton Sławomir i Renata, Paulina, Patrycja

·        Sitek Dominik i Ewelina, Dominika, Marcelina;

·        Łysakowska Paulina

·        Zyngier Jan;

·        Bąk Lesław

·        Lipiec Zofia i dzieci;

Środa – 4 kwietnia 2018r.
godz. 1600

·        Sitek Marian i Albina

·        Mazan Karol i Ilona,
dzieci

·        Nowak Paweł i Martyna oraz dzieci

·        Sitek Lucyna, Roman,

·        Osuch Marianna

·        Czubak  Katarzyna, Ola

·        Tuzinek Henryk i Helena

·        Adamski Konrad i Monika, Dominik;

·        Bańcerowski Jacek i Joanna, Szymon, Natalia,

·        Mazan Marek i Jadwiga

Czwartek – 5 kwietnia 2018r. godz. 1600

·        Sobólska Stanisława

·        Sobólska Jolanta,

·        Broda Zbigniew, Ernest

·        Mróz Henryk i Barbara, Katarzyna

·        Puton Mirosław i Małgorzata,

·        Puton Bogumiła

·        Pająk Genowefa

·        Stępień Przemysław i Justyna oraz dzieci;

·        Lipiec Waldemar z rodziną;

·        Kosno Andrzej i Danuta;

·        Pastuszka  Józefa

 

Piątek – 6 kwietnia 2018r. godz. 1500

·        Prokop Aniela, Krzysztof

·        Majewski Zbigniew i Monika, Patrycja, Krystian

·        Grzeszczyk Marianna

·        Majewski Edward

·        Witczak Jan, Joanna

·        Główka Mirosław i Ewa i dzieci;

·        Opałka Weronika

·        Tomanek Edward i Teodozja

·        Tomanek Mirosław i Monika, Kamil, Karol, Agatka;

·        Pastuszka Stanisława

·        Kwapińska Barbara i dzieci

·        Urbański Adam i Halina

Sobota – 7 kwietnia 2017r. godz. 900 (po Mszy świętej i Różańcu)

·        Morgaś Mariusz

·        Morgaś Krzysztof i Teresa

·        Morgaś Piotr i Magdalena, dzieci

·        Sobkowicz Barbara

·        Pastuszka Jolanta, Dawid, Julia;

·        Pluta Tomasz;

·        Sobkowicz Mirosław i Leokadia

·        Stajniak Maria, Jacek

·        Barańska Teresa oraz Kuba i Kamil;

·        Sałek Robert i Katarzyna, Marcin, Emil;
Sałek Wanda

·        Kosno Zdzisław i Janina

·        Adamczyk Witold i Zofia

·        Głowacki Piotr;

·        Adamski Paweł i Ewa i dzieci    


Uroczysta msza odpustowa

w kaplicy pw. św. Rozalii w Jaworskiej Woli


Relacja w zakładce Galeria